Новини

Оператором зони ЦУМ UA стане мережа мультибрендових магазинів українських дизайнерів U Dress

17.06.2016

Унікальним простором - як за форматом, так і за складом учасників - ЦУМ UA в новому універмазі буде керувати компанія U Dress, обрана командою проекту на тендерній основі.   

U Dress - перша мережа мультибрендових магазинів українських дизайнерів, місією якої є розвиток та виведення на ринок локальних торгових марок. Сьогодні це одна з найдинамічніших у своєму розвитку мереж, що працює за міжнародними стандартами. Учасники конкурсу, яких буде представлено в універмазі на пільгових умовах, буде обрано голосуванням експертного журі і самих покупців. Переможців ЦУМ UA оголосять до 11 липня 2016 року.

270 м² простору ЦУМ UA розташовані на 4 поверсі та складаються з двох частин: торгова зона і ЦУМ Hub. У торговій частині буде представлено виробників одягу, взуття, аксесуарів, предметного дизайну українського виробництва, а зона ЦУМ Hub стане майданчиком для знакових подій культурного життя Києва.

Крім переможців конкурсу, простір ЦУМ UA буде доступний українським брендам і на комерційній основі. Уже відомо, що відвідувачі ЦУМу точно знайдуть тут такі бренди, як Julia Aysina, Kristina Mamedova, OMELYA, Olga May, Ostel, VONA, Who is it?.

Юлія Шелехова, засновник компанії U Dress:

«У тісній співпраці з компанією ЕСТА Холдинг і київським ЦУМом ми хочемо реалізувати дійсно унікальний проект, що пропонує все найкраще, що створено в Україні у сфері моди, культури і мистецтва. Ми щиро вдячні команді ЦУМу за підтримку та можливість втілення нової концепції. Переконані, український проект органічно впишеться в концепцію центрального універмагу країни».

Андрій Мажара, директор з оренди ЦУМ Київ:

«Ми раді партнерству з компанією U Dress, оскільки нас об'єднує спільний погляд на концепцію і розвиток торговельної зони ЦУМ UA. На нашу спільну думку, U Dress має все необхідне для якісного і грамотного розвитку майданчика відповідно до загального позиціонування нашого універмагу».

ЦУМ