Новини

Київський ЦУМ відкривається після реконструкції

28.11.2016

Компанія «ЕСТА Холдинг» — інвестор і девелопер проекту реконструкції Київського ЦУМу — оголошує про відкриття оновленого універмагу. У межах масштабної реконструкції, яка тривала 4 роки, будівлю ЦУМу було повністю перебудовано, водночас фасад будівлі було дбайливо реставровано.

Однак ключова зміна в оновленому ЦУМі — його повернення до традиційного формату універсального магазину. На 8 торгових рівнях будуть продаватися більш ніж 400 марок різних категорій товарів у сегменті середній, середній+, преміум.

«Ми відкриваємо перший магазин формату універмаг в Україні, який повністю відповідає європейським стандартам ритейлу. До цього дня ми йшли довгих 6 років, — каже Максим Громадцов, генеральний директор компанії «ЕСТА Холдинг». — Наша головна мета — повернути універмагу звання головного магазину країни. Гадаю, що результат приємно здивує жителів Києва, і кожен покупець вже в найближчому майбутньому знайде в ньому щось для себе».

На цьому етапі універмаг відкривається на 50% від повної потужності. Найбільш заповненими є відділи жіночого одягу сегментів преміум та середній+, товарів для дому, товарів для дітей, аксесуарів, косметики та парфумерії. Уже на початку грудня запрацює поверх продуктів у новому для України форматі food-hall, а до кінця року відкриються відділи доступного молодіжного, lifestyle та спортивного одягу. Крім того, наприкінці грудня відкриється відділ ЦУМ.UA — товарів українських виробників. Поверх ресторанів для відвідувачів відкриється в першому кварталі 2017 року.

На позицію директора оновленого ЦУМу компанія «ЕСТА Холдинг» запросила Брайана Хендлі, який раніше керував універмагами відомої мережі Harvey Nichols (Манчестер, Лідз, Стамбул), а також головним універмагом Амстердама De Bienkorf (частина Selfridges Group).

«Ми починаємо нашу велику подорож під назвою Київський ЦУМ, — говорить Брайан Хендлі, директор оновленого універмагу. — Кожен новий візит до ЦУМу буде для покупця відкриттям. І вже за кілька місяців центральний універмаг знову стане одним із найулюбленіших місць для всього міста».

Починаючи з 28 листопада, універмаг буде працювати в штатному режимі з 10:00 до 22:00.

ЦУМ