![](https://esta.ua/sites/default/files/styles/big_poster/public/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F_%D0%98%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BC_%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%8F_002_3.jpg?itok=MaHi8Kr-)
Чітка довгострокова стратегія, збалансований портфель, професійна керівна команда та сильні фінансові показники створюють сприятливі умови для сталого розвитку Групи ЕСТА.
Основними стратегічними цілями компанії ЕСТА Холдинг є подальша консолідація та ефективне управління активами Групи.
ЕСТА Холдинг у довгостроковій перспективі націлена на формування збалансованого портфеля якісних проектів шляхом інвестицій у придбання діючих об'єктів, а також розвитку власних проектів.
Група ЕСТА сфокусована на придбанні і розвитку проектів інвестиційної якості, унікальних із погляду значення, архітектури та місця розташування, серед них:
- офісні центри класу "А",
- великі торгові центри (GLA> 100 000 кв.м) із високою транспортною доступністю,
- знакові торгові об'єкти в центральній частині міста,
- ексклюзивні «клубні» будинки,
- котеджні містечка в престижних напрямках,
- подальший розвиток мережі готелів,
- великі комплекси з добрим розташуванням і орієнтацією на офісний складник,
- створення земельного банку з привабливих для девелопменту ділянок у великих містах України.
Одночасно, у зв'язку з наявним положенням на ринку, поточна стратегія групи ЕСТА та компанії ЕСТА Холдинг коригується. Наразі фокус зміщується від девелопменту до придбання готових або майже готових об'єктів за найоптимальнішою вартістю.
Що ж до наявних проектів, то ЕСТА Холдинг сфокусується на тих, які вже розпочато, і в успішності яких ми впевнені. Решта проектів будуть доведені до стану, за якого їхню реалізацію можна буде швидко запустити в найбільш оптимальний час.