![](https://esta.ua/sites/default/files/styles/big_poster/public/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%8B.jpg?itok=blDxGlkz)
Корпоративне волонтерство є актуальним для сучасної України як ніколи раніше.
Саме тому ЕСТА Холдинг завжди прагне підтримати добровільну участь своїх співробітників у різних соціальних програмах.
Компанія ЕСТА Холдинг прагне підтримувати добровільні ініціативи своїх співробітників, оскільки вважає корпоративне волонтерство важливим елементом корпоративної та соціальної відповідальності.
Будь-який співробітник може виступити з ідеєю соціальної чи благодійної акції й отримає підтримку в її реалізації.
Щорічно наші волонтери власними силами реалізують понад десяток різних ініціатив. Співробітники Групи ЕСТА на регулярній основі активно підтримують дитячі будинки. Так, волонтери ЕСТА Проперті Менеджмент самоорганізувалися й узяли під опіку Дитячий будинок сімейного типу в Пущі-Водиці. А співробітники ЕСТА Холдинг спільними зусиллями допомагають і підтримують дитячий будинок «Боярка».
Серед традиційних волонтерських заходів — оновлення та упорядкування місцевого парку, надання фінансової й нематеріальної допомоги нужденним, медичним та соціальним установам.