Котеджне містечко Плюти

Компанія ЕСТА Холдинг реалізує земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво в котеджному селищі Плюти, розташованому на березі річки Козинка в селі Плюти на Київщині. За двісті метрів від території комплексу розташований мальовничий ліс. Загальна площа котеджного містечка становить 46,9 га. На цей момент проведено розмежування на 225 ділянок.

Власна інфраструктура продумана до дрібниць. До кожної ділянки вже зараз підведено та централізовано електрику, газ, водопровід і каналізацію. Для комфортного відпочинку й життя у «Плютах» передбачено упорядкований пляж, пішохідні та велодоріжки, зелені зони, спортивний майданчик.

Висока економічна привабливість цього селища зумовлена чудовою транспортною доступністю, високим ступенем готовності та прекрасним розташуванням в оточенні лісу й річки.

За вдалої сукупності чинників — ціна, готові комунікації, прекрасна екологія, зручна транспортна доступність і розвинена інфраструктура навколо — купівля ділянок у котеджному селищі Плюти є вигідним вкладенням коштів.

Київська область, с. Плюти, вул. Плютська, 38 

+38 (044) 507–14–00 +38 (044) 507–14–01